firma eventowa poznań

Lead-Art, firma eventowa prowadzona przez Mikołaja Janiszewskiego, który profesjonalnie zajmuje się organizacją  eventów firmowych oraz eventów prywatnych od 2007 roku.  Swoje doświadczenie zdobywał współpracując z jedną z największych agencji eventowych w Polsce.  Każde zlecenie przygotowane jest z należytą precyzją, jak na profesjonalistów przystało. Współpracując ze specjalistami od eventów zyskują Państwo pewność kompleksowej obsługi oraz jakość, której szukaliście.

Podczas wieloletniej działalności na rynku możemy pochwalić się doświadczeniem w pracy na wielu płaszczyznach.

Mikołaj Janiszewski jest laureatem Największego konkursu organizowanego dla DJ z całego świata BURN Residency 2015.

Zajmowaliśmy się oprawą muzyczną eventów firmowych największych firm w Polsce oraz od kilku lat prowadzimy bale absolutoryjne oraz studniówki. Firma eventowa Lead-Art miała również przyjemność prowadzić wesela w głównych miastach w Polsce, Poznań, Warszawa, Kraków, Sopot oraz w miejscowościach takich jak Konin, Ustrzyki Dolne, Mikoszewo. Lokalizacja nie ma znaczenia, najważniejszy jest mile spędzony przez Państwa czas.

Stale współpracujemy z ośrodkami rekreacyjnymi na terenie całego kraju.

Mikołaj Janiszewski był również głównym DJ-em w Chill Room w klubie SQ w Poznaniu, sklasyfikowanym w TOP 100 najlepszych klubów na całym świecie wg DJ MAG, podczas występu Oliver’a Koletzki.

Dzięki gwarancji najwyżej jakości usług świadczonych przez naszą Agencję gościnnie występujemy w najlepszych klubach w Polsce.

Obecnie posiadamy biura w Koninie i Poznaniu. W Poznaniu posiadamy dwie siedziby, na Jeżycach oraz w Centrum przy Starym Browarze.

Współpracując z nami otrzymujecie Państwo najwyższą jakość i gwarancje zadowolenia.