Eventy firmowe

Agencja Artystyczna Lead-Art organizuje niezapomniane Eventy Firmowe, które na długo zostają w pamięci organizatorów oraz gości.

Przygotowaliście Państwo konferencję i macie ochotę zapewnić swoim gościom udaną zabawę? Pokazy Barmańskie, konkursy z nagrodami, loterie fantowe oraz wiele innych zapewnią Państwu mile spędzony czas na imprezach firmowych po konferencjach.

Agencja artystyczna Lead-Art organizuje profesjonalne imprezy firmowe, bankiety, konferencje oraz promocje marketingowe. Poznań i Konin to siedziby naszej firmy, lecz ofertę Lead-Art kierujemy do Klientów z całej Polski.

IMG_0847

Eventy Integracyjne

Eventy Integracyjne dzielimy na jednodniowe oraz kilkudniowe.

Jednodniowe Eventy organizujemy w dogodnej dla Państwa formie. Mogą być to szkolenia z warsztatami integracyjnymi, które odbywają się u Państwa w biurze lub w zaproponowanym przez nas miejscu.

Kilkudniowe Eventy Integracyjne wraz z wieczornymi zabawami to idealne rozwiązanie dla pracowników oraz kadry zarządzającej, gdzie podczas wspólnie spędzonych chwil na zabawie i odpoczynku możecie Państwo poczuć ducha firmy. Organizacja eventów integracyjnych umożliwia lepsze poznanie współpracowników na polu prywatnym, a także wyłonienie liderów podczas organizowanych przez nas zabaw. W trosce o dobre samopoczucie wszystkich uczestników eventy firmowe planujemy we współpracy z Klientem, dopasowując zabawy i konkursy do profilu firmy, a także wieku oraz płci uczestników.

Organizacja imprez firmowych – integracyjnych pozwoli Państwa pracownikom  poznać wzajemnie swoje mocne i słabe strony, dzięki czemu łatwiej stawią czoła codziennym trudom pracy.  Imprezy dają możliwość poznać się jeszcze lepiej co przekłada się na dużo lepszą atmosferę w pracy. Organizacja eventów firmowych z Lead-Art to gwarancja zadowolenia i świetnej zabawy.

Bankiety

Bankiet jako wystawne przyjęcie urządzone w celu uświetnienia uroczystości lub uczczenia osoby wymaga odpowiedniego podejścia. Może zostać zorganizowany w podniosły i wyjątkowy sposób dla podkreślenia powagi sytuacji lub w sposób odpowiednio dobrany dla gości uroczystości.

Organizując dla Państwa bankiet możemy wybrać miejsce oraz zaproponować catering wraz z dodatkowymi atrakcjami. Organizacja przyjęć firmowych wspólnie z Lead-Art to gwarancja profesjonalizmu i świetnej zabawy, która na długo pozostanie w pamięci gości.
Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa propozycje i spełnimy każde życzenie.

Organizacja imprez firmowych – tematycznych to dbanie o odpowiedni wystrój oraz nagłośnienie przy wykorzystaniu z najwyższej jakości sprzętu muzycznego, aby Państwa goście poza atrakcjami wizualnymi, bawili się przy dobrze brzmiących dźwiękach.

Firma eventowa Lead-Art zaprasza do pozostawienia kontaktu w formularzu lub bezpośredniego kontaktu telefonicznego, ponieważ chętnie doradzimy jak uczcić ten wyjątkowy dla Państwa czas.

IMG_1042

Konferencje

Konferencja to przedsięwzięcie, które wymaga porządnego organizatora oraz sztabu ludzi do obsługi. Firma Eventowa Lead-Art spowoduje, że całość przebiegnie w przyjemnej atmosferze zgodnie z planem.

Konferencje wymagają odpowiedniego zaplecza technicznego, które agencja eventowa Lead-Art zapewnia wszystkim swoim klientom. Organizacja konferencji jest naszą specjalnością – zadbamy o odpowiednie nagłośnienie, pomożemy ułożyć ciekawy plan i skontaktujemy z się firmą cateringową, która specjalnie dla Państwa przygotuje menu.

Jako firma, która ma na swoim koncie organizacje konferencji dla ponad 2000 osób możemy również zaproponować sprawdzone rozwiązania organizacyjne.

Zaproszeni goście poczują pełen profesjonalizm organizowanego przedsięwzięcia.

Planując konferencję, zajmujemy się organizacją wieczornych imprez firmowych oraz bankietów.
Dobrze przygotowane przyjęcie wieczorne jest dopełnieniem całej konferencji.

Konferencja to bardzo ważne przedsięwzięcie. Zachęcamy do wypełnienia formularza lub skontaktowania się z nami telefonicznie.

Promocje Marketingowe

Event Marketing jest rewelacyjnym narzędziem do realizacji celów firmowych. Organizacja imprez firmowych, w której Lead-Art  jest agencją eventową innowacyjną, wprowadza wiele nowości wykorzystując zdobyte doświadczenie na przestrzeni ostatnich lat.

Promocje Marketingowe możemy podzielić na promowanie produktów lub marki w centrach handlowych itp. lub promocję podczas eventu firmowego.

Agencja Eventowa zajmuje się doborem hostess, prowadzącego, a także nagłośnieniem i doborem oświetlenia.

W miejscowości Poznań Lead-Art organizował Promocje Marketingowego dla firm w centrach handlowych w Starym Browarze oraz w Centrum Handlowym Malta, których celem było przyciągnięcie uwagi klienta i zaprezentowanie marki.

Podczas organizacji eventów firmowych Lead-Art prowadził promocje produktów przy pomocy prezenterek, prezenterów oraz gwiazd wieczoru.

16997354_1572037436158565_1230986923_n