Oprawa Muzyczna Imprez

DJ to postać, która może zostać zdefiniowana w bardzo różny sposób, w zależności od rodzaju muzyki jaką prezentuje.

Udana zabawa potrzebuje DJ, który swoją osobą porwie ludzi na parkiet i poprzez dobór otworów muzycznych spowoduje, że będą chcieli zostać na nim do końca imprezy.

Firma Lead-Art zajmuje się organizacją imprez firmowych i eventów muzycznych, ponieważ wynika to z pasji założyciela, który był laureatem prestiżowego konkursu dla DJ na całym świecie Burns Residecy.

IMG_1042
IMG_0904

Zespoły Muzyczne grające muzykę na żywo zawsze dają możliwość poczucia się jak na koncercie. Wokalista oraz muzycy tworzą niepowtarzalny klimat, który gwarantuje niesamowitą zabawę.

Zespoły muzyczne dobieramy indywidualnie dla klienta, jego gustu muzycznego oraz oczekiwań co do ilości instrumentów.

Współpracujemy z artystami osiągającymi sukcesy najbardziej popularnych programach telewizyjnych.

Cover Band – Każdy event wymaga perfekcyjnej organizacji, szczególnie ważna jest  oprawa muzyczna. Od zespołu muzycznego zależny jest klimat eventu, a idealnym połączeniem jest Cover Band oraz DJ, który uzupełni przestrzenie czasu. W takim połączeniu dostarczamy uczestnikom doznania przez cały czas trwania evnetu.

oprawa muzyczna imprez poznań
IMG_4579

Znani Artyści – jeżeli masz ochotę na występ znanej osobistości na Twoim evencie. Jesteśmy w kontakcie z największymi Gwiazdami Polskiej Sceny Rozrywkowej.