Oprawa Muzyczna Imprez

DJ to postać, która może zostać zdefiniowana w bardzo różny sposób, w zależności od rodzaju muzyki jaką prezentuje. DJ-e gwarantują świetną zabawę, zachęcając do tańca i dobierając repertuar do wieku oraz upodobań uczestników imprezy.

Udana zabawa potrzebuje DJ-a, który swoją osobobowością porwie ludzi na parkiet i poprzez dobór utworów muzycznych spowoduje, że będą chcieli zostać na nim do końca imprezy.

Firma Lead-Art zajmuje się organizacją imprez firmowych i eventów muzycznych, ponieważ wynika to z pasji założyciela, który był laureatem prestiżowego konkursu dla DJ z całego świata – BURN Residecy. DJ Mikołaj Janiszewski  zapewni uczestnikom eventu wyśmienitą zabawę na światowym poziomie.

IMG_1042
IMG_0904

Zespoły Muzyczne grające muzykę na żywo zawsze dają możliwość poczucia się jak na koncercie. Wokalista oraz muzycy tworzą niepowtarzalny klimat, który gwarantuje niesamowitą zabawę.

Zespoły muzyczne dobieramy indywidualnie dla klienta, jego gustu muzycznego oraz oczekiwań co do ilości instrumentów. Zapewniamy profesjonalne nagłośnienie imprez – korzystamy z najlepszego sprzętu od renomowanych producentów.

Współpracujemy z artystami osiągającymi sukcesy w najbardziej popularnych programach telewizyjnych. Zgodnie z filozofią Lead-Art oprawa muzyczna imprez musi być profesjonalna i niezapomniana.

Cover Band – Każdy event wymaga perfekcyjnej organizacji, szczególnie ważna jest  oprawa muzyczna. Od zespołu muzycznego zależny jest klimat eventu, a idealnym połączeniem jest Cover Band oraz DJ, który wypełni luki w programie. W takim połączeniu dostarczamy uczestnikom doznania przez cały czas trwania evnetu. Współpracujemy z Cover Bandem, który w swoim repertuarze ma utwory znakomitych polskich oraz zagranicznych artystów.

oprawa muzyczna imprez poznań
IMG_4579

Znani Artyści – jeżeli masz ochotę na występ znanej osobistości na Twoim evencie. Jesteśmy w kontakcie z największymi Gwiazdami Polskiej Sceny Rozrywkowej. Występ znanego artysty to niezapomniane wydarzenie, które Twoi pracownicy, goście lub znajomi będą długo wspominać.

Poznań i Konin to miasta, w których znajdują się siedziby Lead-Art, lecz naszą ofertę kierujemy do Klientów z całej Polski, którym zależy na profesjonalnej oprawie muzycznej imprezy. Skontaktuj się z nami, by wspólnie zaplanować event, dzieląc się pomysłami i tworząc wstępny szkic wydarzenia. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i zrobimy wszystko, by zrealizować nawet najbardziej szalony pomysł, jeśli tylko dostrzeżemy w nim potencjał.