Bale Absolutoryjne – Studenckie

Zaplecze muzyczne oraz odpowiednie nagłośnienie i oświetlenie to podstawa udanej zabawy.

Profesjonalna obsługa oraz DJ z wieloletnim doświadczeniem dostarczą Państwu niezapomnianych wrażeń.

Agencja Eventowa Lead-Art miała przyjemność prowadzić cykl „Bali Medyka” na terenie obiektu Dom Żołnierza Poznań.

Zjazdy absolwentów to bardzo emocjonujący czas dla każdego z uczestników. Mając to na uwadze zajmujemy się całym przedsięwzięciem jak organizacja imprez, atrakcje wieczoru, katering.

Dla każdego jest czas na świętowanie – licealiści i studenci świętują swoje Studniówki, Połowinki oraz Bale Absolutoryjne. Firma Eventowa Lead-Art to organizator imprezy jakiego szukaliście. Bogate doświadczenie i wyczucie muzyczne na najwyższym poziomie daje pewność udanej zabawy dla uczestników w każdym wieku.

Impreza nie musi opierać się o standardowy scenariusz. Jeżeli nie mają Państwo pomysłu, to dobrze. Agencja Eventowa przychodzi z pomysłem i rozwiązaniem.

Wieczór może zostać uwieczniony za pomocą atrakcji tematycznych, na które możecie Państwo wcześniej przygotować gości lub może zostać to niespodzianką do samego wejścia na sale. Współpracujemy z najlepszymi artystami z całego świata. Mistrzowie Świata Pokazów Barmańskich, Tancerki i Zespoły Egzotyczne, Wyjątkowe Hostessy oraz całe imprezy tematyczne pozwolą przenieść się do świata realizacji marzeń.

Firma Eventowa Lead-Art opierając się na wieloletnim doświadczeniu organizacji imprez firmowych, bali absolwentów oraz eventów tematycznych daje uczestnikom doznania wizualne oraz dźwiękowe opierając się o najwyższej jakości sprzęt muzyczny i oświetleniowy.

pokaz_barmanski
bal_karnawałowy